icon

Getting all of the Nutrients you need simply cannot be done without supplements.

Nam libero tempore, cum soluta nobis eligendi cumque quod placeat facere possimus assumenda omnis dolor repellendu sautem temporibus officiis

+1 599 162 4545

5689 Lotaso Terrace, Culver City,
CA, United States

Dietetyk Kliniczny mgr Katarzyna Giers

Zadzwoń:
tel. 794 262 339

 

Poradnia żywieniowa DIETETYK+ Katarzyna Giers

Grodzisk Maz. ul. W.Reymonta 48

Żyrardów, ul. Okrzei 51A lok.110

tel. 794-262-339

 

Wpłat można dokonywać na podany poniżej nr konta bankowego.

W przypadku wpłat za diety online w  tytule przelewu prosimy podawać imię i nazwisko oraz adres email lub nr tel użyty przy wysyłaniu formularza.

BRE BANK mBank

Katarzyna Giers

30114020040000300263120277

Grodzisk Mazowiecki 05-827 Ul. Reymonta 48

Przykładowy tytuł: Jan Kowalski email jak.kowalski@wp.pl

 

  captcha Administratorem Twoich danych jest Poradnia żywieniowa Dietetyk+ Katarzyna Giers z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim 05-827 ul Reymonta 48, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 8381820631, REGON: 147146385. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci formularza. Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem Grodzisk Mazowiecki ul Reymonta 48. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach: – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy, – marketingu bezpośredniego – do czasu zakończenia umowy lub złożenia sprzeciwu, – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego, – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego, – prowadzenia procesów reklamacyjnych. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze Grodzisk Mazowiecki 05-827 Reymonta 48 lub wysyłając wiadomość e-mail przez formularz kontaktowy. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Poradnia żywieniowa Dietetyk+ Katarzyna Giers w ramach zawieranych z Tobą umów.
  [0]
  0.00 zł Zobacz

  Formularz zamówienia

  NazwaCena
  Anuluj
  Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!