Kim jesteśmy:

Poradnia żywieniowa Dietetyk + została stworzona w wyniku wieloletnich zainteresowań żywieniem człowieka i jego wpływem na zdrowie. Celem poradni jest promowanie zdrowego trybu życia, opartego na racjonalnym żywieniu oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat wpływu żywienia na zdrowie człowieka w każdym wieku.

Założycielem poradni jest Doradca żywieniowy, dietetyk mgr Katarzyna Giers, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, posiadająca wykształcenie kierunkowe oraz dodatkowe w kierunku Zdrowia publicznego w specjalności promocja zdrowia. Uczestniczka wielu konferencji i szkoleń z zakresu 

dietetyki, które na bieżącą uzupełniają obowiązującą wiedzę w tej dziedzinie.

Porady udzielane przez naszą specjalistkę są zgodne z wiedzą rozpowszechnianą przez Instytut Żywności i Żywienia oraz Światową Organizację Zdrowia (WHO).

Co nas wyróżnia:

Celem naszej pracy jest umożliwienie Państwu zdobycia wiedzy z zakresu zdrowego żywienia zarówno osób zdrowych jak i chorych. Nasze porady kierowane są do wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek i obecny stan zdrowia.

Wielu z Państwa miało już kontakt z profesjonalnym dietetykiem i wie, iż stosowanie diety często wiąże się z dużymi kosztami wynikającymi zarówno z cenami porad jak i zakupem produktów potrzebnych do realizacji jadłospisu. Naszym mottem są „DIETY KTÓRE NIE ODCHUDZĄ TWOJEGO PORTFELA!”. Jadłospisy oparte są na ogólnodostępnych, sezonowych produktach, dzięki czemu przygotowanie posiłku nie kosztuje więcej niż przygotowanie tradycyjnej potrawy. Indywidualny dobór potraw, umożliwia Państwu elastyczne dostosowanie jadłospisu, który mogą spożywać również członkowie Państwa rodzin dzięki czemu ograniczają Państwo czas i pieniądze.

Każda udzielana przez nas porada jest poradą indywidualną dostosowaną do potrzeb konkretnej osoby. Korzystając z usług naszej poradni mają Państwo gwarancję otrzymania profesjonalnej porady dietetycznej, opartej na obowiązującej wiedzy, dostosowanej do potrzeb Państwa organizmu, uwzględniająca Państwa upodobania i sposób odżywiania.

Nie jesteśmy teoretykami i wiemy jak trudna jest zmiana dotychczasowego trybu życia. DZIĘKI NAM wprowadzenie tych zmian jest łatwiejsze. Gwarantujemy Państwu miłą i komfortową atmosferę podczas udzielania porad dzięki czemu RAZEM OSIĄGNIEMY WYZNACZONY CEL.

Poradnia żywieniowa Dietetyk+ jest CERTYFIKOWANĄ PORADNIĄ NIETOLERANCJI POKARMOWEJ W ZAKRESIE WYKONYWANIA TESTÓW I KONSULTACJI DIETETYCZNYCH

Gabinety:

Poradnia żywieniowa DIETETYK+ Grodzisk Mazowiecki ul. W. Reymonta 48

Czynne:

 Poniedziałek      15:00-20:00

Środa                 8:00-20:00

Czwartek            8:00-15:00

Poradnia żywieniowa DIETETYK+ Żyrardów ul. Okrzei 51A  I piętro lok. 110

Czynne:

Wtorek               8:00-20:00

Kontakt /zapisy:

Tel. 794-262-339

dietetykplus@gmail.com

Istnieje możliwość dostosowania terminu spotkania po kontakcie telefonicznym.